MIEJSCA/ GODZINY/ BILETY/ WYNAJEM

Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku jest czynne:
poniedziałek – piątek: 8.00-15.00
niedziela: 12.00-16.00 (październik-maj)
                  13:00-17:00 (czerwiec-wrzesień) – wstęp wolny

CENNIK:
bilet normalny – 10,00 zł
bilet ulgowy – 5,00 zł
przewodnik – 30,00 zł / grupa
lekcja muzealna – 50,00 zł / grupa do 30 osób
zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży szkolnej –10,00 zł / osoba

Lekcje muzealne i zajęcia warsztatowe odbywają się w salach Muzeum i zabytkowej Zagrodzie Tatarskiej w Stobiecku Miejskim przy ul. Częstochowskiej 9.

Lekcje muzealne mogą być przeprowadzone poza siedzibą Muzeum po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem merytorycznym.

Grupa szkolna lub przedszkolna nie może liczyć więcej niż 30 osób.

Grupy wycieczkowe, lekcje muzealne oraz zajęcia warsztatowe należy zgłaszać telefonicznie lub osobiście pod numerem telefonu: 44/ 683 56 51.

Zwiedzanie Zabytkowej Zagrody Tatarskiej jest możliwe po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym: 44/ 685 00 76.

W SPRAWIE ZMIANY ZARZĄDZENIA NR 7/2020 p.o. DYREKTORA MUZEUM REGIONALNEGO IM. STANISŁAWA SANKOWSKIEGO W RADOMSKU W SPRAWIE CEN BILETÓW WSTĘPU NA EKSPOZYCJE STAŁE I CZASOWE, OPŁAT DODATKOWYCH ORAZ WPROWADZENIA ZASAD ZWIEDZANIA W MUZEUM REGIONALNYM IM. STANISŁAWA SANKOWSKIEGO W RADOMSKU ORAZ ZABYTKOWEJ ZAGRODZIE TATARSKIEJ

`ZARZĄDZENIE NR 7/2020 p.o. DYREKTORA MUZEUM REGIONALNEGO IM. STANISŁAWA SANKOWSKIEGO W RADOMSKU z dnia 2 marca 2020r.

ZARZĄDZENIE nr 2/2023 DYREKTORA MUZEUM REGIONALNEGO IM. STANISŁAWA SANKOWSKIEGO W RADOMSKU z dnia 30 stycznia 2023r.
W SPRAWIE WPROWADZENIA REGULAMINU WYNAJMU POMIESZCZEŃ GALERII W BUDYNKU MUZEUM REGIONALNEGO IM. STANISŁAWA SANKOWSKIEGO W RADOMSKU