KONCERT RETRO „LATA DWUDZIESTE, LATA TRZYDZIESTE” W RAMACH AKCJI „LATO W MUZEUM”

W dniu 13 sierpnia 2017 r. w Muzeum Regionalnym im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku odbył się Koncert retro „Lata dwudzieste, lata trzydzieste” w wykonaniu zespołu Impressja. Przybyli goście przenieśli się w magiczny świat lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego wieku. Te lata to wspaniały okres międzywojenny. Czas, w którym królowały rewie, kabarety, a ludzie spotykali się ze sobą oraz słuchali pięknej muzyki. Klimat, a także nastrój tego okresu przypomniał radomszczanom zespół Impressja, który zgrał najpiękniejsze utwory z repertuaru H. Ordonówny, T. Mankiewiczówny, M. Fogga, E. Bodo,  a także A. Żabczyńskiego.