PODSUMOWANIE PROJEKTU “LETNIA SZKOŁA FILMOWA”

Wczoraj odbyło się uroczyste podsumowanie warsztatów ph. “Letnia Szkoła Filmowa” W projekcie uczestniczyło około 40 osób z Radomska i ukraińskiego miasta Wozniesiensk. Młodzież podczas zajęć poznawała miasto Radomsko – charakterystyczne instytucje, budowle, parki, a także ich historie. Wykonywała szereg zadań o charakterze językowym, kulturowym i sprawnościowym.

W Muzeum Regionalnym im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku uczestnicy projektu nagrywali etiudy, najlepsze z nich zostały nagrodzone statuetkami – Złotą, Srebrną i Brązową Jadwiżką.

Projekt został zrealizowany przez Miasto Radomsko i Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Kultury.