WERNISAŻ WYSTAWY ARTRA PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI RADOMSZCZAŃSKICH ARTYSTÓW

48 artystów odpowiedziało na apel Muzeum Regionalnego w Radomsku przekazując na wernisaż jedną, wybraną przez siebie pracę. Każda praca wraz z notką o autorze będzie opublikowana w Gazecie Radomszczańskiej. Ideą tego przedsięwzięcia jest zintegrowanie lokalnego środowiska radomszczańskich artystów, plastyków.

W Galerii Muzeum prezentujemy 48 prac radomszczańskich artystów wśród nich: Tomasz Zawadzki, Karolina Mysłek, Agnieszka Półrola, Joanna Ścisłowska, Ewelina Hofman, Jakub Lesiński, Beata Janacz, Artur Poniewierski, Joanna Masłowska, Jacek Mofina, Mariusz Maciąg, Mateusz Lewczuk, Ewa Kaczmarek, Tomasz Kuźnicki, Lech Janas, Jacek Chrostowski, Aleksandra Bociańska, Justyna Ciupińska, Ewa Margas – Cyganek, Szczepan Kołodziejski, Aleksandra Dyktyńska, Sławomir Jagła, Katarzyna Kabzińska, Robert Krężlak, Sebastain Urbański, Przemysław Kaczmarczyk, Stanisław Imieniński, Karolina Radziejewska, Damian Grabarczyk, Marek Barski, Paula Janik, Piotr Stefanii, Renata Wolska, Roman Iskrzyński, Marcin Roszkowski, Karina Wiatr, Zdzisław Wiatr, Szymon Wiatr, Marzena Zacharewicz, Ewa Kaczmarczyk, Monika Cichosz, Paweł Basiński, Beata Bujacz, Iga Borowiecka – Grzywacz, Adam Sankowski, Karolina Marczak, Karolina Majer – Ciejowska, Marcin Wilkoszewski.

Ekspozycja była prezentowana do końca lutego 2017 r.