Wręczenie nagród VII BIENNALE FOTOGRAFII CZARNO – BIAŁEJ „Postać ludzka w pejzażu”

W sobotni wieczór w Galerii Muzeum odbyło się wręczenie nagród VII BIENNALE FOTOGRAFII CZARNO – BIAŁEJ „Postać ludzka w pejzażu”. Konkurs zorganizowany we współpracy z Towarzystwem Fotograficznym im. Edmunda Osterloffa w Radomsku. Gospodarzem wystawy pokonkursowej był Pan Marcin Kwarta – Prezes Towarzystwa, który poprowadził uroczyste podsumowanie konkursu. Wręczenia nagród dokonała Pani Prezydent Miasta Anna Milczanowska, która serdecznie podziękowała wszystkim uczestnikom za udział. W Biennale uczestniczyło 105 autorów, zgłoszono 499 prac. Profesjonalne jury w dniu 13 lipca 2011r. w Warszawie dokonało oceny i zakwalifikowało do wystawy 50 prac oraz przyznało nagrody, wśród nich IV Nagroda Dyrektora Muzeum Regionalnego im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku – 1.000 złotych , którą otrzymał Pan Adam Krasuski za pracę pt. „Ryzan 2”. Wystawę  pokonkursową  można  było  zwiedzać  od  5 sierpnia  do  5 września 2011r. w Galerii Muzeum.