MUZEUM OTRZYMAŁO DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO NA REALIZACJĘ PROJEKTU PN.: ORGANIZACJA WYSTAWY CZASOWEJ “BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA POŻYTEK. JUBILEUSZ STRAŻY POŻARNEJ W RADOMSKU”

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku otrzymało dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w wysokości 35.000, 00 zł, w ramach programu Wspieranie działań muzealnych 2021 – pn.: Organizacja wystawy czasowej “Bogu na chwałę, ludziom na pożytek. Jubileusz straży pożarnej w Radomsku”.