OTWARCIE WYSTAWY ARTYSTÓW PLASTYKÓW I TWÓRCÓW RZEMIOSŁA ARTYSTYCZNEGO Z TERENU POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO – 1.12. 2023 R.

W dniu 1 grudnia 2023 r. w Muzeum Regionalnym im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku odbyło się otwarcie wystawy  “Artystów Plastyków i Twórców Rzemiosła Artystycznego z Terenu Powiatu Radomszczańskiego”. Organizatorem przedsięwzięcia była:  Fundacja Inicjatyw Kulturalnych, Powiat Radomszczański oraz Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku.

Zadanie dofinansowane przez Powiat Radomszczański w ramach realizacji Zadań Pożytku Publicznego w 2023 roku.

Ekspozycja będzie prezentowana do 14 stycznia 2024 r.

Zapraszamy grypy szkolne do zwiedzania ekspozycji.

Wszelkie informacje pod numerem tel. 44 683 56 51.

Bilety:

– normalny: 10zł/os