PATRONAT HONOROWY MUZEUM REGIONALNEGO – OBCHODY DNIA PATRONA PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8 W RADOMSKU

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w Radomsku oraz Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku zapraszają do udziału w obchodach Dnia Patrona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Radomsku ph. “Jan Paweł II Przyjaciel Dzieci”.

Uroczystość odbędzie się dnia 18 maja 2022 r. W ramach obchodów zostaną zorganizowane: Międzyszkolny Konkurs “Portret Świętego Jana Pawła II” oraz Międzyszkolny Konkurs “Naszemu Ojcu Świętemu śpiewajmy”.

Regulaminy konkursów dostępne na stronie szkoły.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku.