POKONKURSOWE PRACE NA WYSTAWIE W MUZEUM OKRĘGOWYM W TORUNIU

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że Jury XLI edycji Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży pt. “MOJA PRZYGODA W MUZEUM” organizowanych przez Muzeum Okręgowe w Toruniu, po rozpatrzeniu nadesłanych 1032 prac zakwalifikowało na wystawę pokonkursową prace, których autorkami są:

Paulina Bąbka

Nikola Kardas

Nikola Szymek

Wystawa pokonkursowa czynna będzie od 10 września do 27 października 2019 r. w Muzeum Okręgowym w Toruniu (Ratusz, Rynek Staromiejski 1).

Podczas trwania wystawy konkursowej odbędzie się plebiscyt publiczności. Głosować będzie można na ekspozycji muzealnej w Toruniu oraz internetowo. W taki sposób zostaną wyłonione, po jednej nagrodzie, w następujących kategoriach wiekowych: 5-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat, 16-18 lat oraz w kategorii osób niepełnosprawnych.

10 września, równocześnie z otwarciem wystawy, zostaną udostępnione w Internecie na stronie www.muzeum.torun.pl wszystkie prace znajdujące się na ekspozycji. Plebiscyt będzie trwał od 10 września do 6 października.