PROMOCJA “BIULETYNU MUZEUM REGIONALNEGO IM. STANISŁAWA SANKOWSKIEGO W RADOMSKU” NR 4

W dniu 3 lutego 2023 r. w Galerii Muzeum odbyła się promocja “Biuletynu Muzeum Regionalnego im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku” nr 4 .

W numerze znajdziecie Państwo artykuły naukowe:

– Krzysztof Błaszczyk, Beata Górska – Grabarczyk – “Wyniki ratowniczych, archeologicznych badań wykopaliskowych, przeprowadzonych na stanowisku nr 19, (AZP 81 – 51/65) w Radomsku (parking)

– Jakub Lesiński – “Środowisko artystyczne Radomska w okresie międzywojennym”

– Tomasz Andrzej Nowak – “Z przeszłości Stobiecka Miejskiego. Historia i legenda”

– Kamil Rutkowski – “Zbrodnia dokonana przez władze niemieckie 17 lipca 1942 roku w miejscowości Dmenin w powiecie radomszczańskim na tle funkcjonowania hitlerowskiego systemu okupacji”.

Biuletyn można zakupić w naszej siedzibie w cenie 50 zł, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00. oraz w niedziele w godz. 12.00 – 16.00.