SPOTKANIE Z SZACHAMI I KODOWANIEM ROBOTÓW EDUKACYJNYCH W RAMACH AKCJI „LATO W MUZEUM 2020”

W dniu 5 sierpnia 2020 r. w ramach akcji „Lato w Muzeum 2020” w Galerii Muzeum odbyło się kolejne wakacyjne spotkanie z szachami i kodowaniem robotów edukacyjnych. Miłośnicy szachów podobnie jak w poprzednim miesiącu wykorzystali swoją wiedzę oraz nabyte umiejętności gry w szachy. Pod okiem instruktorów rozwijali swoje zainteresowania edukacyjne, a także chętnie uczyli się programowania oraz kodowania.

Fundacja Szach Mat Amigo to pasjonaci szachów i kodowania, którzy swoim hobby starają się „zarazić” młodsze pokolenie.