UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA 30. EDYCJI NAGRODY ZŁOTY EKSLIBRIS ORAZ 13.EDYCJI NAGRODY SUPEREKSLIBRIS

Szanowni Państwo

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż publikacja pt.”STROJE CHŁOPSKIE REGIONU RADOMSZCZAŃSKIEGO. STUDIUM HISTORII I PROBLEMÓW REKONSTRUKCJI” napisana przez Aleksandra Błachowskiego i Barbarę Sitek została doceniona i nagrodzona 24 maja 2022 r. podczas uroczystości wręczenia 30. Edycji Nagrody Złoty Ekslibris oraz 13. Edycji Nagrody Superekslibris zorganizowanej w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi.

Nasza koleżanka Barbara Sitek za ogromny wkład pracy merytorycznej, rzetelne opracowanie materiału, zaangażowanie i wytrwałość otrzymała NAGRODĘ ZŁOTY EKSLIBRIS WOJEWÓDZKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO ZA ROK 2021 W KATEGORII NAJLEPSZA KSIĄŻKA O ZIEMI ŁÓDZKIEJ.

Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku, którego dyrektorem jest Małgorzata Borek także otrzymało dyplom oraz podziękowania za wydanie tak ważnej i potrzebnej publikacji.

Jeszcze raz ogromne gratulację od Nas koleżanek i kolegów.

Fot. Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi