WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFII CEZARIUSZA BELICY “KOBIETA Z CZARNYM PARASOLEM”

W dniu 5 maja 2017 r. w Galerii Muzeum odbył się wernisaż wystawy fotografii Cezariusza Belicy – prezesa Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku. Prezentowana ekspozycja stanowi zbiór prac z kilku lat, kilka portretów, część rozpoczętych  i niedokończonych, które w końcu zostały pokazane lokalnej społeczności. Cześć zdjęć pochodzi z warsztatów fotograficznych, natomiast większość to przemyślane projekty fotograficzne. Autor wystawę zatytułował „Kobieta z czarnym parasolem”. To tytuł jednego  z prezentowanych zdjęć, które artyście szczególnie przypadło do gustu. Szukając odpowiedniego tytułu, stwierdził, iż tych wszystkich fotografii nie można ująć w ogólne ramy i postanowił dać wystawie tytuł jednego zdjęcia.

Ekspozycja prezentowana byłą do 22 maja 2017 r.