10 WYSTAWA PRZEGLĄDOWA BEŁCHATOWSKIEGO TOWARZYSTWA FOTOGRAFICZNEGO

12 stycznia 2018 r. w Galerii Muzeum odbyło się otwarcie wystawy „10 Wystawa Przeglądowa” Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Towarzystwo założono w 2007 roku tak więc mija dziesięć lat działalności. W tym czasie członkowie dorobili się własnej galerii fotografii “Na piętrze” w PGE Giganty Mocy MCK Bełchatów, własnego studia z salą wykładową w fili MCK Bełchatów w Grocholicach. Towarzystwo jest organizatorem międzynarodowych warsztatów fotograficznych, plenerów i szkoleń. Współpracuje z innymi towarzystwami, także z Towarzystwem Fotograficznym im. Edmunda Osterloffa w Radomsku.

Prezentowana ekspozycja to nie tylko możliwość przybliżenia zainteresowań fotograficznych fotografików z Bełchatowa to element pogłębiania współpracy pomiędzy Towarzystwami.

Wystawa była prezentowana do końca stycznia 2018 r.