DRUGI NUMER JUBILEUSZOWEJ PUBLIKACJI – “BIULETYN MUZEUM REGIONALNEGO IM. STANISŁAWA SANKOWSKIEGO W RADOMSKU” – JUŻ W SPRZEDAŻY!

Od wczoraj mamy w sprzedaży drugi numer jubileuszowej publikacji “BIULETYN MUZEUM REGIONALNEGO IM. STANISŁAWA SANKOWSKIEGO W RADOMSKU”.

Publikacja przygotowana z okazji 50 – lecia istnienia naszej placówki. W swej treści zawiera między innymi opowieść o historii powstania muzeum. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z równie ciekawymi artykułami zawartymi w Biuletynie.

Publikację w cenie 35 zł można zakupić w Muzeum Regionalnym im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 15.00, oraz w niedziele w godz. 12.00 – 16.00

Zapraszamy i zachęcamy do lektury.