POWSTANIE STYCZNIOWE NA ZIEMI RADOMSZCZAŃSKIEJ – KONKURS

Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku zaprasza do udziału w Konkursie – POWSTANIE STYCZNIOWE NA ZIEMI RADOMSZCZAŃSKIEJ.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Radomska. Przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach:

– TURNIEJ WIEDZY DLA DRUŻYN DWUOSOBOWYCH

– KRONIKA POWSTANIA STYCZNIOWEGO

Termin zgłoszeń:

– w kategorii  “Turniej wiedzy” udział drużyn szkoły zgłaszają na formularzu zgłoszeniowym do dnia 13 stycznia 2023 r. do godz. 15.00 w siedzibie Muzeum w Radomsku.

– w kategorii “Kronika powstania styczniowego” należy dostarczyć podpisaną prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym do dnia 13 stycznia 2023 r. do godz. 15.00 w siedzibie Muzeum w Radomsku.

Do TURNIEJU WIEDZY każda ze szkół może zgłosić maksymalnie 3 drużyny dwuosobowe.

W kategorii KRONIKA POWSTANIA STYCZNIOWEGO można zgłosić nie więcej niż 5 prac z jednej szkoły, z zastrzeżeniem, że jeden uczestnik może zgłosić tylko jedną prace.

REGULAMIN KONKURSU DO POBRANIA