II EDYCJA KONKURSU “MARZANNA PIĘKNA PANNA”

Publiczne Przedszkole nr 10 w Radomsku oraz Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku zapraszają do udziału w konkursie “Marzanna Piękna Panna”

REGULAMIN KONKURSU:

Organizatorzy: Publiczne Przedszkole nr 10 w Radomsku oraz Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku.

– Cele konkursu: artystyczna aktywizacja przedszkolaków, kultywowanie tradycji ludowej związanej z obchodami pierwszego dnia wiosny, rozwijanie talentów plastycznych i wrażliwości artystycznej, rozbudzanie wyobraźni oraz kreatywnego myślenia dzieci.

– Czas i miejsce wystawy oraz konkursu: 17 – 21.03. 2024 r. GALERIA MUZEUM REGIONALNEGO IM. STANISŁAWA SANKOWSKIEGO W RADOMSKU – ANEKS.

– Uczestnicy konkursu: konkurs skierowany jest do dzieci 3 – 6 letnich, uczęszczających do przedszkoli na terenie miasta Radomska.

Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie pracy plastyczno – technicznej czyli: kukły- Marzanny, zgodnej z tematem konkursu oraz dostarczenie jej do Publicznego Przedszkola nr 10 w Radomsku, ul. Armii Krajowej 13 DO DNIA 14 MARCA 2024 R.

Każda placówka może dostarczyć jedną kukłę, wykonaną dowolną techniką i z dowolnych materiałów ekologicznych. Każda praca powinna być opatrzona informacją w jakiej placówce została wykonana.

W dniach od 17 do 21. 03. 2024 r. odbędzie się wystawa w Galerii Muzeum Regionalnego im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku – ANEKS. W czasie jej trwania, wyboru najpiękniejszej Marzanny będzie mógł dokonać każdy, kto odwiedzi w tym czasie galerię muzeum i odda swój głos do urny (jedna osoba może oddać jeden głos).

Galeria Muzeum jest otwarta w niedzielę – 17.03.2024 r.  w godz. od 12 do 17.30 oraz od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00. Prosimy o poinformowanie o miejscu i sposobie głosowania oraz zaangażowanie w nie rodziców.

Ogłoszenie wyników odbędzie się po zliczeniu wszystkich głosów dnia 22.03. 2024 r. o godz. 14.00 w GALERII MUZEUM – ANEKS.

Dla uczestników przewidziane są upominki.