WARSZTATY “TWORZENIE WIOSENNEJ MARZANNY” – ZDJĘCIA

W dniach 5, 6, 7 marca 2024 r. w Galerii Muzeum odbyły się warsztaty “Tworzenie wiosennej marzanny”. W zajęciach uczestniczyły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 2 w Radomsku, Publicznego Przedszkola nr 3 w Radomsku oraz Publicznego Przedszkola nr 10 w Radomsku. Uczestnikami warsztatów byli także uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku oraz podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Radomsku. Podczas zajęć każda grupa wykonała wiosenną marzannę. Głównym budulcem była oczywiście słoma, dzieci wykonały “Pannę” używając  bibuły papieru  kolorowego, kredek, pisaków oraz elementów nawiązujących do wiosny w postaci: kwiatów i owadów.

Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.  Wszystkie piękne Marzanny zostaną zaprezentowane na wystawie w dniu 21 marca 2024 r. o godz. 11.30.