KONCERT CHÓRU “SERENADA” W RAMACH AKCJI “LATO W MUZEUM I ZAGRODZIE TATARSKIEJ 2019”

W ramach akcji “LATO W MUZEUM I ZAGRODZIE TATARSKIEJ 2019” 4 sierpnia w niedzielne popołudnie w Zagrodzie Tatarskiej wystąpił Chór “SERENADA” działający przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Radomsku.

Chórzyści wykonali piosenki o charakterze rozrywkowym, nie brakowało, także indywidualnych występów wokalnych i recytatorskich.

Wszyscy zgromadzeni w Zagrodzie wspólnie z chórzystami śpiewali znane i lubiane piosenki.

Na koleją niedzielę ph. PRZYŚPIEWEK LUDOWYCH zapraszamy już 18 sierpnia (niedziela), godz. 16.00, Zagroda Tatarska.

Wstęp wolny.